Otwieramy ustrzyckie archiwum sportowe. Bardzo prosimy o przesyłanie zdjęć, wycinków prasowych z historii naszego sportu.
 
Strona główna
Galeria
Galeria 2

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                 1

USTRZYCKIE ARCHIWUM SPORTOWE

 

Zdjęcia pochodzą z archiwum Pana Mariana Kabaja. Galeria
Zdjęcia pochodzą z archiwum Pana Stanisława Wójcika. Galeria

 

Otwieramy ustrzyckie archiwum sportowe.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Ustrzyk Dolnych; aktualnych i byłych; do współpracy przy tworzeniu tej strony www dot. archiwum.

Bardzo prosimy o przesyłanie zdjęć, wycinków prasowych dotyczących ważnych wydarzeń sportowych, które miały miejsce w naszym mieście,  powiecie i gminie w różnych okresach i czasie,  a także przedstawiających zawodników, trenerów, działaczy i sędziów, którzy w tych wydarzeniach uczestniczyli i tworzyli historię ustrzyckiego sportu.

Z przyjemnością zamieścimy również relacje sportowe z ww. wydarzeń oraz charakterystyki sylwetek sportowców i ludzi ustrzyckiego sportu.

My natychmiast te materiały zeskanujemy i zamieścimy w galerii archiwum.

Dużym ułatwieniem będzie przesłanie zdjęć i materiałów emailem: sport@ustrzyki-dolne.pl   Zdjęcia i inne materiały mogą dotyczyć  różnych dyscyplin sportu.

Archiwum rozpoczynamy od zbiorów Pana Mariana Kabaja, wielce zasłużonego działacza sportowego, kiedyś czołowego piłkarza, trenera i wychowawcy młodzieży.

Za wszelką pomoc i współpracę serdecznie dziękujemy.

Ewentualny kontakt: 013 460 80 20
Dodatkowe informacje można uzyskać w pokoju 12b Urzędu Miejskiego
w Ustrzykach Dolnych.

 

Do góry strony